Mūsu produkti sniedz atbalstu gan akūtā brīdī, gan nodrošina ilgstošas rūpes, rūpējoties par urīnceļu veselīgumu.

urinal

Vairums sieviešu ikdienā nepievērš pietiekamu vērību urīnceļu veselībai, un aizdomājas par to tikai urīnceļu iekaisuma vai nierakmeņu gadījumā. Urinal® zīmols aizsāk pozitīvas pārmaiņas šajā jomā, izskaidrojot urīnceļu nozīmi, un piedāvā produktus, kas  sniegs atbalstu rūpējoties par tavu urīnceļu veselību un  pareizu darbību.

Pirms, pēc vai urīnceļu veselības problēmu laikā,  ir svarīgi  saglabāt intīmo veselību un līdzsavu. Tāpēc Urinal piedāvā plašu produktu klāstu dažādām vajadzībām un situācijām.

urinal
urinal

Uzzini vairāk par saviem urīnceļiem

Urīnceļu galvenā funkcija ir attīrīt organismu no toksīniem un citām kaitīgām vielām. Augšējo urīnceļu sistēmā ietilpst nieres un urīnvadi, kas aizvada urīnu līdz apakšējiem urīnceļiem – urīnpūslim un urīnizvadkanālam. Nieres strādā nepārtraukti – 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Tās ir tikpat svarīgs orgāns kā sirds, un to galvenā funkcija ir “filtrēt” asinis, ar urīnu izvadot toksīnus un citas organismam nevajadzīgas vielas. Urīnpūslī urīns glabājas līdz brīdim, kad pienācis laiks no tā atbrīvoties. Lai gan urīnceļi cilvēka dzīvībai ir ļoti svarīgi, vairums cilvēku nepietiekami rūpējas par to veselību. Tāpēc Urinal® zīmols sāk urīnceļu popularizēšanas kampaņu. Uzzini, kā katrs Urinal® produkts palīdz rūpēties par urīnceļu veselību.

urinal

Aizskalo baktērijas no apakšējiem urīnceļiem

Vai tev ir gadījies izjust nepatīkamo, dedzinošo sajūtu urinēšanas laikā? Tas ir viens no izplatītākajiem urīnceļu saslimšanu simptomiem, kas var liecināt par urīnceļu infekciju, ko parasti izraisa baktērijas, kas nonākušas urīnizvadkanālā un kas mēdz nokļūt arī urīnpūslī. Urinal® klāstā ir daudz produktu, kas palīdz aizskalot baktērijas un atjaunot urīnceļu veselību.

Kā un kāpēc rodas urīnceļu infekcija?

"Nesēdi uz aukstas virsmas, jo tā var iegūt infekciju". Iespējams, vismaz vienreiz dzīvē esat dzirdējiusi kādu tā sakām. Viens no izplatītākajiem maldiem — dedzinoša sajūta urīnceļos rodas aukstuma ietekmē. Apmēram 80–90%* urīnceļu infekciju rada E.coli baktērijas, un aukstums nav infekcijas galvenais cēlonis. Tāpēc izvairīšanās no aukstuma var nepasargāt no urīnceļu infekcijas. Ir jāiedziļinās šajā jautājumā, lai to labāk saprastu.

Ķermeņa uzbūves īpatnību dēļ sievietēm ir lielāks risks iegūt urīnceļu infekciju. Sievietes urīnizvadkanāls ir daudz īsāks nekā vīrieša urīnizvadkanāls. Sievietes urīnizvadkanāla garums ir tikai 4 cm, bet vīrieša — 20 cm. Tāpēc zarnu trakta normālā mikroflorā sastopamā baktērijas E.Coli var daudz vieglāk iekļūt sievietes urīnpūslī. 

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!